Kontakt

Vare sig du vill veta mer om våra tjänster och erbjudanden eller om du vill ha en offert för ett uppdrag, så uppmuntrar vi er alltid att ta kontakt med oss. Vi erbjuder flexibla och effektiva lösningar och kan anpassa oss efter just ditt uppdrag.

ÖPPETTIDER:
Måndag – Torsdag kl. 08.00 – 15.00
Fredag kl. 08.00 – 12.00

Lunchstängt 12.00 – 13.00

BESÖKSADRESS:
Stenbrovägen 40
253 68 Helsingborg

Ätrastigen 5
311 38 Falkenberg

FAKTURAADRESS:
Box 5033
250 05 Helsingborg

Medarbetare

Lennart Lennart

Driftchef företag

lennart@stadax.nu
Donny Donny

Driftchef privata

donny@stadax.nu
Linus Linus

Koordinator

linus@stadax.nu
Josefin Josefin

Ekonomi

josefin@stadax.nu
Sebastian Sebastian

Driftchef offentliga

sebastian@stadax.nu
Joel Joel

VD

joel@stadax.nu

Banner

Ja tack!

Jag vill prova på fönsterputsning och får samtidigt en kostnadsfri offert på vad ett fönsterputsabonnemang hos Städax skulle kosta.

Hur hittade du oss?
TVRadioGoogleFacebookPå rekommendationÄr redan kundAnnat



Villkor: Putsen kan ej tid- eller datumbokas, utan utförs så snart vi kan. Just nu har vi 4-8 veckors väntetid. Erbjudandet gäller utvändig puts av max 20 fönster på markplan (ej lägenheter). Gäller endast en gång per hushåll. Priset avser efter RUT-avdrag. Erbjudandet gäller ej befintliga kunder som fått putsat det senaste året eller kunder som redan fått offert. Efter utfört arbete lämnar vi kostnadsfri offert på fönsterputsabonnemang hos Städax. Efter utfört arbete lämnas en lapp i brevlådan att vi varit och putsat.