Kontakt

Vare sig du vill veta mer om våra tjänster och erbjudanden eller om du vill ha en offert för ett uppdrag, så uppmuntrar vi er alltid att ta kontakt med oss. Vi erbjuder flexibla och effektiva lösningar och kan anpassa oss efter just ditt uppdrag.

ÖPPETTIDER:
Måndag – Torsdag kl. 08.00 – 15.00
Fredag kl. 08.00 – 12.00

Lunchstängt 12.00 – 13.00

BESÖKSADRESS:
Stenbrovägen 40
253 68 Helsingborg

Ätrastigen 5
311 38 Falkenberg

FAKTURAADRESS:
Box 5033
250 05 Helsingborg

Medarbetare

Lennart Lennart

Driftchef företag

lennart@stadax.nu
Donny Donny

Driftchef privata

donny@stadax.nu
Linus Linus

Koordinator

linus@stadax.nu
Josefin Josefin

Ekonomi

josefin@stadax.nu
Sebastian Sebastian

Ansvarig offentliga kunder

sebastian@stadax.nu
Joel Joel

VD

joel@stadax.nu

Banner

Ja tack!

Jag vill prova på fönsterputsning och får samtidigt en kostnadsfri offert på vad ett fönsterputsabonnemang hos Städax skulle kosta.

Datum för putsning*

Hur hittade du oss?

TVRadioGooglePå rekommendationÄr redan kundAnnat

Villkor: Erbjudandet gäller max 20 fönster på markplan. Gäller endast en gång per hushåll. Priset avser efter RUT-avdrag. Efter utfört arbete lämnar vi kostnadsfri offert på fönsterputsabonnemang hos Städax.